[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Draga Parinte,

Noi nu dam retete parintilor.
Haideti sa vedem ce ne-au spus parintii dupa un an de scoala la „Scoala Parintilor cu Copii supradotati”.

Parintii au pasit in necunoscut impreuna cu echipa centrului si ne-am dat voie, cu totii, sa lucram in primul rand asupra noastra pentru ca in copil sa se produca schimbari in vederea sustinerii lui sa intre in contact cu propriul potential. Acest lucru a cerut prezenta, implicare, interes si deschidere. Le multumim parintilor alaturi de care am lucrat, pentru curaj si incredere in proces.

Credeti ca e importanta dezvoltarea personala a parintelui pentru a sustine nevoile copilului supradotat? In ce fel?

V-au ajutat workshopurile pentru parinti? Daca da, in ce fel?

Ati observat lucruri noi, diferite, la dvs si la copil in urma feedback-urilor primite?

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]